Novinky

Narozeninová párty na palubě parníku

Společnosti Linio Plan a AD Economy slavily své 10. narozeniny, a to vskutku originálním způsobem!

Narozeninová párty na palubě parníku byla úžasným zážitkem. Čekal nás dvouhodinový okruh Brněnskou přehradou, pohodová živá hudba na palubě v podání jazzové kapely Vincenc Kummer Trio a k tomu svěží gurmánské menu od Red Piranha. I když nám počasí z počátku nepřálo a silný vítr a déšť komplikoval přípravy, vše dopadlo na jedničku a kapitáni (ředitelé) obou společností byli s plavbou nadmíru spokojeni.

Po vylodění se celá osádka přesunula na Maximus Resort, kde pokračovalo gastronomické nebe v podobě bohatého rautu. Oslava by nebyla kompletní bez narozeninového dortu.

Večerem nás provázela živá hudební produkce talentovaného skladatele a učitele Filipa Pešty (Music Garden). A jako překvapení večera mezi nás zavítal Lubomír Vaněk, karikaturista, ilustrátor a malíř, který byl v roce 2007 zařazen mezi 101 velkých karikaturistů a portrétních umělců světa. Je rovněž zapsán v Guinessově knize rekordů jako nejrychlejší karikaturista na světě. Každý si odnášel domů památku v podobě vlastní karikatury 🙂

Kdo měl chuť, mohl své síly poměřit v bowlingovém turnaji o hodnotné ceny včetně kvalitního rumu, který k námořníkům neodmyslitelně patří.

Všem zúčastněným děkujeme, byl to krásný večer!

Další příspěvky: